Sınav Değerlendirme ve Karneler


  • Okul, etüt merkezleri ve ders büroları için tasarlanan program ile herhangi bir optik okuyucudan LGS, TYT, AYT, YABANCI DİL, KPSS ve daha bir çok sınav değerlendirmesini kolayca yapabilirsiniz. Optik form ne olursa olsun programa birkaç dakikada adapte edilebilir. Bir defa yapılacak bir ayar sonrasında diğer sınavlarda aynı optik form sürekli kullanılabilir.

  • TYT, AYT, LGS, KPSS, Yabancı Dil Sınavları, Tarama Sınavları, Alan Sınavları, YÖS vb sınavları en son puan katsayılarıyla programda değerlendirmesi yapılabilir.

  • Sınavlarda kitapçık kodlamayı (A B C D) unutan öğrenciler için en uygun kitapçık program tarafından bulunmaktadır. Hatta tüm sınavlarda öğrencilere kitapçık kodlamalarına gerek olmadığı bilgisi verilebilir.

  • Değerlendirme aşamasında birçok yenilikler mevcuttur. Ad soyad yanlış kodlama yapan öğrenciler öğrenci no veya kimlik no dan eşleştirilerek otomatik düzeltme yapılabilir. Halen hatalı kod görünüyorsa ekranda kırmızı olarak görünür ve manuel düzeltme yapılabilir.

  • Tüm kayıtlar üzerinde manuel düzeltmeler yapılabilir.

  • Konu analizleri için tüm derslere ait konular program dahilinde konu havuzu olarak gelmektedir. Her sınav için bu havuzdan seçim yapılabilir. Konu havuzunda ekleme ve silme işlemleri yapılabilir.

  • Sınav Sonuç Karnesi, Sınav Raporları ve Sınav Analizleri için çok zengin bir rapor seçeneği mevcuttur.Sınav Karne Görselleri -  Öğrenci Konusuz Sınav KarnesiimageSınav Karne Görselleri -  Öğrenci Konulu Sınav KarnesiimageSınav Karne Görselleri -  TYT Puan Sıralı ListeimageSınav Karne Görselleri -  Kurum Sınıf Başarı Grafikleri imageSınav Karne Görselleri -  Kurum Sınıf Toplam Net Karşılaştırmalı Liste imageSınav Karne Görselleri -  Kurum Sınıf Öğrenci Konu Analizli Karşılaştırmalı ListeimageSınav Karne Görselleri -  Öğrenci Konu Başarı Seviye AralığıimageSınav Karne Görselleri -  Öğrenci Bireysel Konu Başarı TablosuimageSınav Karne Görselleri -  Sınıf - Öğrenci Konu Başarı TablosuimageSınav Karne Görselleri -  Sınıf - Öğrenci Konu Başarı AralığıimageSınav Karne Görselleri -  Sınıf - Öğrenci Konu Başarı TablosuimageSınav Karne Görselleri -  Sınıf - Konu Özelinde Tabloimage


Tümü

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARK NO:23
haldursun@gmail.com
www.teknosinav.com ©
X